Voorstellingen
De jaren 70
12
+
 →

De jaren 70

Frank Van Laeken

Eind oktober 2024 verscheen het boek ‘De jaren 70’ van Frank Van Laeken. Rond dat boeiende decennium heeft hij ook een lezing samengesteld, waarin hij de belangrijkste gebeurtenissen overloopt, de link legt met vandaag en heel wat beeldmateriaal uit die periode toont. En muziek, véél muziek, laat horen. 

(Her)beleef een moment in de geschiedenis dat onterecht in de schaduw van de sixties staat en waarin de wereld van vandaag geboetseerd werd. Vietnam! Vallende regeringen in België! Een vallende president in de US of A! Belgische voetbalclubs (bijna) baas in Europa! Broeken met ‘olifantenpijpen’! Koude Oorlog! Klimaatpaniek! The games must go on! Autoloze zondagen! The Godfather 1 & 2! Disco! En nog zoveel meer.

Credits

Tekst en uitleg : Frank Van Laeken

De jaren 80 is in de maak !

Meer info

Frank Van Laeken (°1959) is freelance journalist en voormalig hoofdredacteur van de sportredactie van de VRT. 

Frank Van Laeken werd geboren in Merksem (Antwerpen). Hij studeerde sociale communicatie aan het RITS in Brussel. Na enkele jobs in de marketing- en communicatiesfeer werd hij halfweg de jaren negentig zelfstandig journalist, o.m. voor de sportredactie van de VRT Televisie. Daar werd hij in 2000 ook hoofdredacteur.

Later ging hij de redacties van de regionale tv-omroep TV Oost en de betaalsportzender Sporting Telenet leiden. In 2011 stapte hij over naar zijn favoriete voetbalclub, Beerschot AC, waar hij woordvoerder werd. Een zijstap in zijn carrière en meteen ook de aanzet tot zijn boek 'Als het werk stopt', want na zijn ontslag in juni 2012 zocht hij twee jaar lang vruchteloos naar werk. Nu is hij actief als zelfstandig journalist.

Boek nu

De jaren 70

Frank Van Laeken
Bedankt, je aanvraag is onderweg. We contacteren je zo snel mogelijk
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Deze pagina werd niet gevonden